Magazyn ludzi wiecznie młodych i aktywnych.

 

Zainteresowanych umieszczeniem ogłoszeń
w nowym czasopiśmie, 
a także na stronie Vita 50 plus  prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 
509 212 281 lub 881 653 265.

 

 

Liberec zaprasza do nowoczesnego centrum nauki

Nowoczesne centrum nauki IQLANDIA w Libercu na północy Czech otworzyło pod koniec marca swe podwoje dla pierwszych gości. Do głównych atrakcji należał jedyny w Czechach humanoidalny robot Thespian, wystawa Seksmisja i Planetarium 3D. Na turystów czeka tu ponad czterysta interaktywnych eksponatów umieszczonych na powierzchni 10 tysięcy m2. 

 

Centrum nauki zaprasza także gości z Polski  – opisy wszystkich eksponatów i broszury informacyjne są po polsku. Projekcje 3D w Planetarium i Science Show odbywają się między innymi w języku polskim.

 

Umieszczone na samym szczycie budynku Planetarium 3D należy do najnowocześniejszych na świecie. Widzowie mogą przemierzyć cały Układ Słoneczny, śledzić rozwój życia na Ziemi i przekonać się, jak cudowne jest niebo nocą.

 

Wystawa Seksmisja wzbudzała wielkie emocje jeszcze na długo przed otwarciem, jest to bowiem największa wystawa tego rodzaju w Europie, odpowiadająca na wszystkie pytania związane z dojrzewaniem i seksem.  Zapoznamy się tu z procesem powstawania życia, rozwojem człowieka od narodzin aż do dojrzałości płciowej, zasadami zdrowego i  udanego seksu. Wystawa  została przygotowana we współpracy z seksuologami i psychologami dziecięcymi, jest dostępna dla zwiedzających w wieku od 12 lat lub młodszych w towarzystwie rodziców.

 

Szczegółowe informacje o IQLANDII znajdziemy na stronie www.iqlandia.cz

 

Więcej artykułów…

  1. Zaproszenie na wystawę

Ogłoszenie reklamowe

Miejsce na reklamę można zamówić

wypełniając formularz na stronie Kontakt

Cennik reklam na portalu VITA50PLUS

Wymiary oraz sposób rozliczania mogą podlegać

drobnym modyfikacjom na życzenie klienta.

REKLAMY

Gabinet Rehabilitacyjny
Meble