Magazyn ludzi wiecznie młodych i aktywnych.

 

Zainteresowanych umieszczeniem ogłoszeń
w nowym czasopiśmie, 
a także na stronie Vita 50 plus  prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 
509 212 281 lub 881 653 265.

 

 

Pamięć, zaduma, refleksja

 Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny- święta, które jak żadne inne skłaniają do zadumy, refleksji nie tylko nad mijającym czasem, przemijającym życiem i naszymi postawami. To święto, które ma w sobie coś bardzo rzadko dostrzegalnego, a przecież wspaniałego-wydobywa z nas najpiękniejsze chwile pamięci o tych, którzy odeszli na zawsze.

 Dzięki tym właśnie świętom, utrwalamy je w sobie na zawsze. Wzruszają nas i nie pozwalają zapominać, są jak gdyby spoiwem międzypokoleniowym, które powoduje, że z rodziców na dzieci, z dzieci na wnuków, z wnuków na prawnuków i dalej na całe drzewo genealogiczne spada przesłanie pamięci o niepisanym obowiązku troski o święte miejsce pochówku swych przodków.

 Dziś i jutro, przez najbliższe dni na naszych cmentarzach, miejscach straceń, na miejscach domniemanych i bezimiennych mogił zapłoną znicze, położone zostaną kwiaty. Czyjaś niewidzialna ręka zapali także znicz na opuszczonych , zaniedbanych mogiłach, którymi nie ma się już kto opiekować. W kościołach, kaplicach, na cmentarzach, miejscach straceń, odprawione zostaną nabożeństwa żałobne.

To jest nasz widoczny wyraz pamięci, ale w naszych sercach pozostanie na zawsze ten najważniejszy, niewymazywalny obraz  naszej miłości.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenie reklamowe

Miejsce na reklamę można zamówić

wypełniając formularz na stronie Kontakt

Cennik reklam na portalu VITA50PLUS

Wymiary oraz sposób rozliczania mogą podlegać

drobnym modyfikacjom na życzenie klienta.

REKLAMY

Gabinet Rehabilitacyjny
Meble