Komora normobaryczna

 

 Generalnie wszyscy jesteśmy niedotlenieni.

Codzienny smog, ostatnio tajna sprawa sanitarne wszystko związane z epidemią korony części - brak ruchu, świeżego powietrza, maseczki - aby osłabiło nasze organizmy. Do tego dochodzą nasze jeszcze schorzenia. Badania naukowe dowiodły, że oddychając powietrzem, w swoim składzie produkty, są większe, wpływamy na zdrowie, kondycję i urodę. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że warunki panujące na Ziemi nie są dla nas najbardziej optymalne. Różnice ciśnień, że w naszym organizmie, kiedy ciśnienie ciśnienie sięga 1000hPa nie rozprowadza wystarczającej ilości i inne składniki odżywcze, co krew, że nasz organizm często zapada na ciało choroby, wolniej się regeneruje i po prostu szyb się starzeje.

 Ja wychodząc po seansie z komory czuję się niczym nowonarodzona, pełna werwy, nowe i sił, zapału i radości do życia, Ale wierzcie mi takie odczucia mają wszyscy, którzy raz spróbowali w niej. Jeden ze znanych biznesmenów w Polsce, który miał własną komorę ciśnieniową, i cierpiał na wiele poważnych schorzeń powiedział kiedyś, że dla niego pobyt w niej odczuwa tak jak był w swoim Edenie… „Jestem w niej z prostą linią: stawia mnie na nogi, wszystko jak wszystkich, której do niej zapraszam ”.

- Dlaczego warto się poddać bezinwazyjnej terapii w komorze barowej?

 Mówiąc najprościej. Jest to kuracja tlenowa na dostarczanie organizmowi przy podwyższonym ciśnieniu, zwiększonej ilości wydobycia, wodoru i dwutlenku węgla. Celem jest komórki macierzystych, dzięki czemu organizm dużo się regeneruje. Komora Normo baryczna uzupełnienie działań z opisami i zdrowego życia. Wspomaga wyraźnie ogólną kondycję, nasze organizmu, co jest ważne właśnie teraz, w czasie pandemii.  

Wykorzystanie kanału z wyższym i wyższym i diametrami, czasy diametralne, czasy i czasy napisów do filmów kosmicznych, czasy późniejsze testy i testy; Dziś komórki baryczne stosowane są w przypadku wielu schorzeń, jak i wydolności naszego organizmu przez sportowców, (dużo szybsza regeneracja mięsi poprzez dotlenienie komórki i naczynia krwionośnych) ludzi wykonujących ciężka pracę, ale pobyt w komorze pozwala na znaczące koncentracji, pamięci, a także kosmet wologii m.in. przez kobiety dbające o piękną cerę (specyfikiczny klimat opóźnia procesy starzenia się organizmu).

- Często słyszę pytanie: ja chyba nie mogę korzystać, bo mam takie lub inne schorzenia

- Mam pytanie pytające często mylą. Lekarze podkreślają, że wizyta w komorze normo barowej szczególnie zalecana jest sposób, które chorują na cukrzycę, łuszczycę lub zmagają się z innymi schorzeniami skórnymi. Odpowiednie dotlenienie organizmu okazuje się również gościnnie w przypadku chorób naczyniowo-sercowych. Tego typu terapia również wspiera rekonwalescencję poach zabiegów chirurgicznych (nota Ben agentany pracownik już wcześniejł wcześniej 5 zawałów serca i udar), wspomaga prawidłowe funkcjonowanie w przypadku autyzmu oraz po porażeniach mózgowych i nowotworach. Pobyt w komorze pomaga też pacjentom cierpiącym na bezsenność, częste, alergikom. Poprawia również widzenie u osób borykających się niedotleniem siatkówki, walczących z nadwagą.Wzmocnione ciśnienie ciśnienia w tokunia się do ćwiczeń, co dzień odbudowania się zdegenerowanych tkanek. Oczywiście trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że terapia w nie sposób nie dotyczy faktycznego leczenia antybioterapii oraz chirurgii.

-A, o czym jeszcze warto wiedzieć wiedzieć wiedzieć zanim zdecydujecie się na wizytę w komorze normobarycznej?

- Przede wszystkim sprawdzić czy firma prowadząca tego rodzaju działalność ma odpowiedni certyfikat bezpieczeństwa. W ostatnim czasie pojawiła się grupa nieuczciowych ludzi, którzy czas kompromisów- podróbkami niespełniającymi warunków pobytu i leczenia. Certyfikat, jakość i jakość ze słownictwa C przyznawany jest tylko producentom, którzy produkują komory z materiałów i zgodnie z technologicznymi. Taki certyfikat musi być dostępny na widocznym miejscu przed skorzystaniem z usług, jak i we wnętrzu komory. Takim certyfikatem dysponuje nasza Komora Normobaric produkcjaowana przez spółkę Konstal.

 Po drugie warto wartościowe, że jeden cykl normo barowy trwający się serii sesji 120 minut każda. O zapisach na poszczególne dni i inne szczegółyach próba dowiedzenia się pod naszym telefonem 690 620 920.

A zatem - mieszkańców regionu radomskiego i nie tylko, serdecznie zapraszam do komory życia w PIONKACH ul Słowackiego 13 A Telefon 690 620 920.

Pamiętajcie- nasz wspólny cel to: życie, zdrowie, młodość !

                         Irena Nalewajko